Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY

Nasza oferta obejmuje zarówno indywidualne zabawy na skuterach śnieżnych i pojazdach  typu BUGGY jak i obsługę grup. Zapewniamy także instruktaż dla osób pierwszy raz wsiadających na skuter. Na życzenie aranżujemy wyprawy ekstremalne, wieczorne wyjazdy i wiele innych atrakcji zapewniających doskonałą zabawę dla każdego, kto zechce skorzystać z naszej oferty.

Skutery śnieżne

W naszej ofercie znajdują się najbardziej zaawansowane technologicznie modele skuterów śnieżnych. Są to super lekkie i wytrzymałe konstrukcje napędzane czterosuwowym silnikiem. To najbardziej ciche i ekologiczne skutery, zapewniające optymalną gamę doznań - połączenie mocy z bezpieczeństwem.

Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Skutery śnieżnae Białka Tatrzańska Skutery śnieżnae Białka Tatrzańska Skutery śnieżnae Białka Tatrzańska

BUGGY

Zapraszamy osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane na jazdę w terenie. Nie ograniczają nas godziny pracy, chętnie przejedziemy górami zarówno w nocy i w dzień przy pięknej jak i złej pogodzie.

BUGGY stanowią połączenie typowych samochodów terenowych, dających możliwość bezpiecznego przemierzania rozmaitych bezdroży. Kierować taką maszyną można nauczyć się zaledwie w parę minut. Manetka gazu, hamulce oraz przedni i wsteczny bieg wystarczą, by przeżywać emocje związane z jazdą na tym czterokołowym pojeździe.

 

 

Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Wyprawy na skuterach śnieżnych i pojazdach BUGGY, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska

Wyprawa w  teren leśny i górzysty jest dobrym  sposobem na świetną zabawę i czynne spędzanie wolnego czasu. A jazda terenowym pojazdem typu BUGGY to prawdziwa gratka, nie tylko dla koneserów czy osób czerpiących radość z dynamicznej jazdy i ekstremalnych wojaży, ale także dla preferujących rekreacyjne i spokojne przejażdżki.

Zapraszamy amatorów terenowej jazdy, zarówno młodych, starszych, jak i rodziców z dziećmi.

 

W celu zarezerwowania sprzętu prosimy o kontakt telefoniczny pod jeden z poniższych numerów:
18 265 47 40, 603 591 555, 601 371 905.

Napisz do nasFormularz kontaktowy

{{odpowiedz.info}}

{{odpowiedz.info}}

ładowanie Trwa wysyłanie formularza.
{{bledy.nazwa}}
{{bledy.mail}}
{{bledy.tel}}
{{bledy.wiadomosc}}


ładowanie

do_gory