Internet dla gości Zajazdu Białczańskiego

Wszyscy goście naszej Karczmy oraz Zajazdu moją teraz nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu. Z pewnością ucieszy to wszystkich tych, którzy zmuszeni są do łączenia aktywnego wypoczynku z obowiązkami biznesowymi.

W nasze skromne progi zapraszamy wszystkich podróżnych i zasiedziałych, smakoszy i estetów kulinarnych, samotnych i tych z rodzinami, głodnych i spragnionych - nie tylko nowych wrażeń. Zapraszamy miłośników kur, wieprzów, wołów a także leśnych stworów rozmaitych, doskonałymi sposobami przyrządzanych. Dla tych, co nad mięsiwa przedkładają pierogi, czy też ryby również mamy wiele do zaproponowania.

W naszym menu znajdziecie bogaty wybór dań i napojów. W urokliwej atmosferze drewnianej karczmy, dania i napitki wyborne pozwolą zapomnieć o smutku, zmęczeniu a może nawet porze roku.

Z niecierpliwością czekamy na bywalców naszej karczmy jak i na tych z Państwa, którzy zawitają tu po raz pierwszy. (W okolicznych górach obcując z przyrodą, odpocząć można od zgiełku miasta a u nas obcując z żywieckim piwem zmęczenie po wędrówce.)

Jesienią - z myślą o nadciągających szarugach i zawiejach - zapraszamy na dania kuchni myśliwskiej, o niezapomnianym smaku i aromacie.

Napisz do nasFormularz kontaktowy

{{odpowiedz.info}}

{{odpowiedz.info}}

ładowanie Trwa wysyłanie formularza.
{{bledy.nazwa}}
{{bledy.mail}}
{{bledy.tel}}
{{bledy.wiadomosc}}


ładowanie

do_gory