Internet dla gości Zajazdu Białczańskiego

Wszyscy goście naszej Karczmy oraz Zajazdu moją teraz nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu. Z pewnością ucieszy to wszystkich tych, którzy zmuszeni są do łączenia aktywnego wypoczynku z obowiązkami biznesowymi.

W nasze skromne progi zapraszamy wszystkich podróżnych i zasiedziałych, smakoszy i estetów kulinarnych, samotnych i tych z rodzinami, głodnych i spragnionych - nie tylko nowych wrażeń. Zapraszamy miłośników kur, wieprzów, wołów a także leśnych stworów rozmaitych, doskonałymi sposobami przyrządzanych. Dla tych, co nad mięsiwa przedkładają pierogi, czy też ryby również mamy wiele do zaproponowania.

W naszym menu znajdziecie bogaty wybór dań i napojów. W urokliwej atmosferze drewnianej karczmy, dania i napitki wyborne pozwolą zapomnieć o smutku, zmęczeniu a może nawet porze roku.

Z niecierpliwością czekamy na bywalców naszej karczmy jak i na tych z Państwa, którzy zawitają tu po raz pierwszy. (W okolicznych górach obcując z przyrodą, odpocząć można od zgiełku miasta a u nas obcując z żywieckim piwem zmęczenie po wędrówce.)

Jesienią - z myślą o nadciągających szarugach i zawiejach - zapraszamy na dania kuchni myśliwskiej, o niezapomnianym smaku i aromacie.

Internet dla gości Zajazdu Białczańskiego, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Internet dla gości Zajazdu Białczańskiego, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska Internet dla gości Zajazdu Białczańskiego, Zajadz Białczański, Karczma regionalna, Noclegi, Białka Tatrzańska
Napisz do nasFormularz kontaktowy

{{odpowiedz.info}}

{{odpowiedz.info}}

ładowanie Trwa wysyłanie formularza.
{{bledy.nazwa}}
{{bledy.mail}}
{{bledy.tel}}
{{bledy.wiadomosc}}


ładowanie

do_gory